Firma bez ZUS

Spółka z o.o. – uwolnij się od ZUS

Proste zasady

Wielu przedsiębiorców zamknęło działalność gospodarczą w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), aby założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Członkowie zarządu spółki z o.o. nie płacą składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Czy mogę założyć spółkę z o.o.?

Minimalizacja kosztów

Teraz, gdy już wiesz, że możesz zaoszczędzić na składce ZUS, nawet musisz. Wystarczy 5 000 zł kapitału zakładowego. Jeśli nie masz pieniędzy, wnieś udziały aportem. Jesteś właścicielem samochodu albo pomysłu, na który nikt jeszcze nie wpadł? Pomysł ma taką samą wartość jak nieruchomość, a czasami nawet większą.

Pamiętaj, że strartfirma.pl pomoże załatwić wszystkie formalności. Więcej informacji na temat zalet spółek z o.o. znajdziesz na naszych autorskich blogach oraz na stronach: www.infi.com.pl www.adwokatsobieski.pl

Obsługa prawna, księgowa i podatkowa

Pomagamy przedsiębiorcom i przyszłym przedsiębiorcom nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce. Przekonujemy do zalet spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych. Oszczędności podatkowe i na składkach ZUS będą dodatkowym paliwem Twojego projektu. Zakładanie działalności innej niż wszystkie jest naszą specjalnością.

Prawo

Księgowość

Podatki

Jak zmniejszyć koszty w firmie?

Nasza firma ProstaSpolka.pl dzięki specjalistycznemu doradztwu i wieloletniemu doświadczeniu pozwoli na obniżenie kosztów w prowadzonej przez Ciebie działalności. Jedną z najnowszych opcji to prosta spółka akcyjna idealna dla statrupów, w której nie trzeba płacić ZUS.

Załóż firmę – jak to zrobić?

Pomożemy

Jeśli chcesz założyć firmę, dobrze trafiłeś. Wiemy jak uniknąć płacenia składek ZUS i wysokich podatków. I to wszystko zgodnie z polskim prawem! Zdecyduj się na założenie spółki z o.o. lub prostej spółki akcyjnej.Nasi doradcy podatkowi wybiorą korzystną formę opodatkowania, a prawnicy zajmą się patentami i ochroną wzorów użytkowych, znaków towarowych i wzorów przemysłowych. To bardzo ważne, jeśli chcesz skorzystać z ulgi podatkowej IP BOX.

Jeśli zmienisz w biznes prawo własności intelektualnej, uzyskany w ten sposób przychód opodatkujesz stawką 5% (CIT/PIT). Nasi adwokaci zajmą się rejestracją spółki w sądzie i zadbają o RODO, abyś nigdy nie miał problemów z prawem.

Coraz więcej przedsiębiorców przekształca firmy w spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i proste spółki akcyjne. Ich zalety to brak ZUS, 9% podatku dla małych podatników i podatek „estoński”.

Założenie spółki z każdego miejsca w Polsce

Proste i wygodne rozwiązanie

Pozwól, że będziemy wiatrem w żagle Twojego pomysłu. Pomożemy założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, dzięki czemu unikniesz płacenia składek ZUS i zapłacisz mniejszy podatek. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na rozwój przedsiębiorstwa, emituj akcje i załóż prostą spółkę akcyjną. To nie żart.

Zarejestruj z nami prostą spółkę akcyjną i ciesz się drogą do wielkiego biznesu. Jak nie płacić ZUS i podatków? Poznałeś odpowiedź. Czas, byś oddał swój biznes w nasze ręce. Zarabiaj, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy do naszych biur w Poznaniu i Toruniu. Oferujemy również pełną obsługę online, dzięki temu naszymi klientami są przedsiębiorcy z każdego zakątka Polski i świata.

Pełna księgowość w spółce z o.o. bardzo się opłaca

Oszczędności

Prawo nakazuje spółkom prowadzić pełną księgowość. Jeśli nie wybudujesz hal produkcyjnych, nie będziesz miał magazynów w całej Europie i floty TIR-ów, pełną księgowość poprowadzisz palcem na ekranie smartfonu. Oczywiście życzymy Ci wielkiego przedsiębiorstwa ze sprawnie działającym działem finansowym, ale teraz czas na pierwszy krok ze specjalistami ze startfirma.pl.

Poprowadzimy pełną księgowość, przygotujemy bilans roczny oraz rachunek zysków i strat. Będziesz mógł się skupić na pracy prezesa własnej spółki. Pamiętaj, że pełna księgowość daje wgląd w koszty. Czarno na białym zobaczysz, co się dzieje z Twoimi pieniędzmi. To się opłaca!

Nasze artykuły Firma bez ZUS

Jak założyć prostą spółkę akcyjną?

Jak założyć prostą spółkę akcyjną?

Jak założyć prostą spółkę akcyjną? Od 1 lipca 2021 r. można założyć nowy rodzaj spółki – prostą spółkę akcyjną. Intencją ustawodawcy było umożliwienie utworzenia spółki prostej i taniej w obsłudze. Dlatego też do...

Nowy Ład 2.0 od 1 lipca 2022 roku

Nowy Ład 2.0 od 1 lipca 2022 roku

Nowy Ład – zmiany od 1 lipca 2022 roku Przed nami kolejne zmiany związane z tzw. Polskim Ładem, wchodzące w życie od 1 lipca 2022. Co ulegnie zmianie? Czy przedsiębiorcy odczują niekorzystnie wprowadzone zmiany, czy...

Prosta spółka akcyjna

Ebook

Otrzymaj swój darmowy egzemplarz naszego ebooka „Prosta spółka akcyjna” dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę na ten temat.